Bireylerin Günümüzde Neye İhtiyaçları Var?

Teknolojik etkenler sebebi nedeniyle konsantrasyon güçlüğü yaşayan öğrencilerin Simya Bireysel Eğitim Koçluk Sistemi sayesinde ezberlemeyi değil bilgiyi uygulama eğitimi ile çalışma alışkanlıklarını güncelliyoruz. Kurs merkezinde gerçekleştirilen programlar ve yaz kamplarında öğrenciler ders çalışma tekniklerini öğreniyor. Ders çalışma alışkanlığı olmayan öğrencilere günde 3-5 saat ders çalışma alışkanlığı kazandırılması için özel programlar hazırlanıyor.

Simya Kurs Merkezi Bireysel Eğitim Koçluğu birimimizde; dalında uzman mentörler tarafından uzaktan yönlendirmeyle de hizmet sağlanmaktadır. Böylece öğrenciler evlerindeki çalışma odalarında da öğrenme sürecini aralıksız devam ettiriyorlar. Programlar yaz döneminde ya da eğitim yılı içinde öğrencinin belirlediği gün ve saatlerde gerçekleştirilmektedir. Eğitimde Yeni Nesil Öğrenme Metodu esas alınmaktadır.

Bu Kapsamda Simya Bireysel Eğitim Koçluğu ; öğrencilere çalışma odası yönetimi, düzenli çalışma alışkanlığı, kendi başına çalışmada yüksek performans becerileri kazandırır.