Simya Eğitim Kurumları olarak; Çeyrek Asırlık/25 yıllık eğitim geçmişimizle yüzbinlerce öğrenciyi üniversite ve lise geçiş sınavlarına hazırlayarak geleceklerinin inşasında katkı sağladık.

Simya eğitim anlayışının vazgeçilmezleri olan; nitelikli öğretmen kadrosu, etkin öğrenci ve ödev takibi, etkin rehberlik ve etkin disiplin anlayışı sayesinde bu gelecek inşasında pek çok başarıya imza attık.

İlerlemeci eğitim felsefesi ile hız kesmeden gelecek inşasına kararlılıkla devam eden Simya Eğitim Kurumları günümüzde Ülke çapında 40 kampüs, 120 okul ve 30 kurs merkezi ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Bu başarımızı değişen koşullara her zaman hazır olacak şekilde kendimizi geliştirmemize ve güncellememize borçluyuz. Bu sayede sürekli güncellenen yeni sınav sistemlerine hızlı adapte oluyoruz.

Planlı Geleceğimiz

Eğitimin “Bireyin Yaşam Kalitesini Artırma” şeklindeki günümüz tanımına uygun olarak yeni bir konsept ile çağdaş eğitime dair çocuklarımıza önemli imkanlar sunmak ve dokunuşlar yapmak konusunda iddialıyız.